Dyrekcja i administracja

MARLENA SMOLEŃ
dyrektor
Jestem neurologopedą, pedagogiem, trenerem TUS. Absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Medycznego Centrum Kształcenia Podyplomowego Collegium Medicum UJ. Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk (Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Maltańskie Centrum Pomocy Niepełnosprawnym Dzieciom i Ich Rodzinom), a także pracując w szkole, przedszkolach oraz poradni. Na co dzień prowadzę terapię dzieci z zaburzeniami mowy i komunikacji językowej, wykorzystując m.in. techniki manualne wspierające terapię ustno-twarzową oraz kinesiotaping logopedyczny. W pracy terapeutycznej ważne jest dla mnie całościowe i indywidualne podejście do każdego pacjenta.


MARTA GABRYELCZAK
wicedyrektor, koordynator ds. wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
Jestem absolwentką pedagogiki społeczno–opiekuńczej, studiów podyplomowych z zakresu terapii zaburzeń w mówieniu, pisaniu i czytaniu oraz studiów logopedycznych. Doskonalę warsztat terapeuty pracując w szkole. Podczas zajęć staram się stworzyć atmosferę, sprzyjającą dziecku w osiąganiu sukcesów. Interesuję się nowoczesnym rękodziełem, a wolny czas najchętniej spędzam na wsi. W Poradni koordynuję wczesne wspomaganie rozwoju dziecka.


AGNIESZKA WEŁNIAKFLAK
administracja
Ukończyłam Akademię Ignatianum w Krakowie na kierunku pedagogika resocjalizacyjna o specjalnościach: profilaktyka społeczna oraz interwencja kryzysowa.
W obrębie moich zainteresowań znajduje się zjawisko niedostosowania społecznego. Obecnie uczę się migać w PJM (Polski Język Migowy).